Speellijst

SPEELLIJST 2016-2017  Schots en scheef

9 oktober            GC de Moelie, Linkebeek
16 oktober          GC de Muze, Meise 
17 oktober          CC Halle
18 oktober          CC Halle
30 oktober          Nederlandse première, festival jong!, Maastricht
20 november      Duitse première, festival KinderTanzTheaterTage, Kassel
8 december        BICC ’t Poorthuis, Peer
11 december      CC De Herbakker, Eeklo 
12 december      CC de Werft, Geel
13 december      CC de Werft, Geel
20 december      CC Muze, Heusden-Zolder
9 februari           Schouwburg Kortrijk 
13 februari          Westrand, cultuurcentrum Dilbeek 
14 februari           Westrand, cultuurcentrum Dilbeek

 

SPEELLIJST 2015-2016

Schots en scheef
4 februari                  Krokusfestival, CCHasselt
5 februari                  Krokusfestival, CCHasselt
6 februari                  Belgische première Krokusfestival, CCHasselt
11 februari               Spinrag, schouwburg Kortrijk, 10u30, 15u en 17u
21 februari               C-mine cultuurcentrum, Genk
22 februari               C-mine cultuurcentrum, Genk
23 februari               C-mine cultuurcentrum, Genk
28 februari               CC Sint-Truiden
29 februari               GC Zonhoven
1 maart                      Cultureel Centrum Lanaken
2 maart                      Cultureel Centrum Lanaken
6 maart                      CC Schoten
8 maart                      CC Kapellen
9 maart                      CC Kapellen
11 maart                    GC Nekkersdal, Laken
30 maart                    STUK kunstencentrum, Leuven, 11u en 15u
5 juni                           Kopergietery RABOT, 15u
6 juni                           Kopergietery RABOT, 9u15, 10u30 en 14u
16 juni                        Oostenrijkse première SZENE BUNTE  WÄHNE, Wenen
17 juni                        SZENE BUNTE  WÄHNE, Wenen, Oostenrijk
8 juli                            Zwitserse première Festival de la Cité Lausanne
9 juli                            Festival de la Cité Lausanne, Lausanne, Zwitserland
10 juli                         Festival de la Cité Lausanne, Lausanne, Zwitserland

Kom mee, Leon!
4 oktober                   CC Brugge
19 oktober                 CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg, 10u30 en 14u
20 oktober                 CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg, 9u15u, 10u45 en 14u
21 oktober                 CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
8 november               CC De Spil, Roeselare
9 november               CC De Spil, Roeselare
10 november            CC De Spil, Roeselare
19 november            CC De Ploter, Ternat

 

SPEELLIJST 2014-2015 Kom mee, Leon!

Familievoorstellingen
 Zo 11 januari             De Bogaard, Sint-Truiden, 10u30, 13u30 en 15u
Za 7 februari               30CC, Leuven, 2 familievoorstellingen
Zo 8 februari               GC De Muze, Meise, 15u
Zo 15 februari             De Merselborre Vlezenbeek, 15 u
Za 28 februari            CC Asse, 11u, 13u, en 15u
11 maart                      CC Schoten, 14u
Zo 22 maart                 CC De Herbakker, Eeklo, 15u en 16u30
Za 23 mei                      CC Hasselt, 11u en 15u

Schoolvoorstellingen
Di 27 en do 29 jan      Zedelgem, 5 schoolvoorstellingen
Vr 6 februari                 30CC, Leuven, 3 schoolvoorstellingen
Ma 9 febr                        cultuurcentrum Kapellen 10u30 en 14u
Di 10 februari              cultuurcentrum Kapellen 9u30, 11u en 14u
Vr 6 maart                      Dommelhof, Neerpelt, 2 of 3 schoolvoorstellingen
Woe 11 maart              CC Schoten, 2 schoolvoorstellingen
do 12 maart                  CC Schoten, 3 schoolvoorstellingen
vr 13 maart                   CC Schoten, 2 schoolvoorstellingen
Ma 16 maart                 schouwburg Kortrijk, 1 schoolvoorstelling
Di 17 maart                   schouwburg Kortrijk, 2 schoolvoorstellingen
Do 19 maart                 Cultuurcentrum Casino Blankenberge 3 schoolvoorstellingen
24 maart                       CC De Werf, Aalst, 3 voorstellingen
Do 26 maart                 CC de Werft, Geel, 1 schoolvoorstelling
Vr 27 maart                   CC de Werft, Geel, 2 schoolvoorstellingen
Ma 18 mei                     CC ’t Vondel, Halle, 11u en 13u30
Di 19 mei                       CC ’t Vondel, Halle, 9u30, 11u en 13u30
Do 21 mei                     CC Hasselt, 13u30
Vr 22 mei                       CC Hasselt, 10u30 en 13u30

 

SPEELLIJST 2013-2014

Familievoorstellingen
6 oktober  Cultuurcentrum Hasselt 11u + 15u
19 & 20 oktober  jong!, Theater a/h Vrijthof Maastricht 11u + 15u
13 november  GC De Kriekelaar Schaarbeek 15u
17 november  CC Maasmechelen 14u + 16u
8 december  CC MUZE Heusden-Zolder 15u en 17u
17 januari  GC De Maalbeek Etterbeek 17u
1 februari  C-mine Genk 15u + 17u
4 maart Spinrag Kortrijk 11u + 16u + 18u

Schoolvoorstellingen
7 oktober  Cultuurcentrum Hasselt 10u + 13u30
8 oktober  Cultuurcentrum Hasselt 10u + 13u30
14 oktober   C-mine Genk 10u30 + 13u30
15 oktober  C-mine Genk 9u15 + 11u + 13u30
22 oktober  GC De Boesdaalhoeve, Sint-Genesius-Rode 10u30
19 november   Cultuurcentrum Stroombeek 9u + 10u30 + 14u
3 december  Liers Cultuurcentrum 10u + 13u30
14 januari   Tentakel Zonhoven 10u30 + 13u30
16 januari  Dommelhof Neerpelt 9u + 10u30